sobota, 17 listopada 2012

Oszustwo...

Na wstępie chciałabym przeprosić martunię za ten post i jeśli uważasz, że nie powinnam go pisać, to po prostu usuń, ale to jest dla mnie na prawdę ważne.

Przejdę od razu do sedna sprawy. Z jedną z użytkowniczek miałyśmy się wymienić Hot Buys'ami. Niestety (po raz bodajże trzeci) zostałam oszukana i niestety nie dostałam ubrania, które ta dziewczyna mi obiecała. Chciałabym się z nią w jakikolwiek sposób skontaktować, ale niestety mnie zablokowała. I wiem, że to moja wina, że nie powinnam jej ufać itd., ale nie zawsze wszyscy ludzie są tak chamscy i jednak dotrzymują słowa. No, ale tym razem się nie udało. Ten HB's nie był aż tak dużo warty, ale mi chodzi o sam fakt, o tą sytuację i o to, że ta osoba powinna zostać ukarana(?). Chciałabym po prostu odzyskać tą rzecz.

Pisze ten post przede wszystkim z prośbą do Was o zgłaszanie jej. Byłabym bardzo wdzięczna za każdy wysłany list do administracji.

Nie będę podawać tu jej nicku, ponieważ nie mam zamiaru robić darmowej reklamy. Jeśli ktoś na prawdę zechciałby mi pomóc, niech skontaktuje się ze mną z księdze gości. Dziękuję każdej osobie! :)

Jeśli trzeba, tutaj dowód: