środa, 23 stycznia 2013

Pożegnanie


Po dłuugich namysłach, obstawiając pełno za i przeciw, postanowiłam odejść z redakcji tego bloga. Czasu mam coraz mniej, ferie niedługo mi się kończą, a w tym roku piszę testy gimnazjalne, więc także potrzebuję więcej czasu na naukę i inne sprawy. Poza tym rzadko udawało mi się napisać jakiegoś posta dotyczącego nowości itp., często mnie po prostu wyprzedzano. Starałam się robić różne konkursy, loterie - oczywiście w miarę możliwości. Nie będę się za bardzo rozpisywać, bo nie wszystkim pewnie chce się to czytać. Na pewno nadal będę odwiedzać tego bloga, postaram się być dobrym czytelnikiem i komentatorem, będę brała udział w różnych konkursach, loteriach, a czasami może uda mi się nawet coś zasponsorować. Zobaczę jeszcze jak to będzie wyglądało. 
Tak więc przede wszystkim chciałabym bardzo podziękować Marcie za możliwość pisania na tym blogu. Gdy zostałam przyjęta do grona redaktorów bardzo się ucieszyłam. To było dla mnie coś nowego. Wcześniej pisałam tylko na swoim, w sumie robiłam tam same metamorfozy. Bardzo dobrze mi się z Wami - redaktorami - pisało. Pewnie niedługo zacznę tęsknić. No ale mówi się trudno, jakoś przeżyję.  :)
Żegnam wszystkich i serdecznie pozdrawiam każdego, kto chętnie czytał i komentował moje posty.w razie jakichkolwiek pytań itp. - piszcie w księdze gości

36 komentarzy:

 1. Będziemy tęsknić *_*


  koralina2346

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda. Jakby nie było stardoll jest częścią naszego (osób bardziej zaangażowanych w tę grę czyli blogerów) życia. Wiem coś o tym. Wiele razy myślałam nad odejściem. Teraz też myślę. Piszę na swoim blogu rzadko, koniec roku sie zbliża (w kwietniu) i matura w maju... No ale nie umiałabym tego zostawić :)
  PS: Powodzenia na teście gim. ;D

  Karcia_dg

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę tęsknić bo tylko nie licznych redaktorów kojarzę po nickach a ciebie zapamiętałam. Życzę powodzenia w testach gimnazjalnych i obyś kiedyś wróciła

  karolinasz333

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że odchodzisz. Ja też w tym roku pisze testy i piszę na blogu, jakoś sobie radzę i jestem w stanie to pogodzić ;p Może kiedyś wrócisz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda,że odchodzisz.Pisałaś świetne posty i widać było,że zależało Ci na tym blogu,teraz zresztą tak samo.No to paa i powodzenia na teście :)

  Diana.Miss2.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę , zastanów się jeszcze :)
  I jak już postanowiłaś to będziemy za tobą tęsknić :)
  wikipet201

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda .. powodzenia podczas testów ; D

  MissJustyna5674

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda.. ale rozumiem cię :)

  MissClaaudia

  OdpowiedzUsuń
 9. Będę za tobą tęskniła ;c

  wandosz

  OdpowiedzUsuń
 10. Już tęsknię *.* ... No ale testy są ważniejsze... Powodzenia w pisaniu testów;].

  SylwiOrange

  OdpowiedzUsuń
 11. Wielka szkoda że odchodzisz,ale rozumiem to.Nauka,nie można zawalić.Mam nadzieję że kiedyś powrócisz w pełniej krasie i znowu pokażesz na co ciebie stać.Pozdrawiam cieplutko,udanych ferii :)

  Martashal

  OdpowiedzUsuń
 12. Szkoda, lubiłam twoje posty :) Mnie też w tym roku czekają testy, chciałabym znaleźć w sobie motywację do nauki jak ty ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Szkoda, myślę, że.wszyscy będziemy tęsknić. Powodzenia na testach :)) Może potem wrócisz ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Mnie tez coraz mniej czasu na stardoll zostaje, a tym bardziej na bloga. ;/ MajkaKolorowa

  OdpowiedzUsuń
 15. Szkoda. No, ale cóż nauka jest ważniejsza.
  pinia18

  OdpowiedzUsuń
 16. cóż życie realne zawsze wygrywa, tak już jest...

  OdpowiedzUsuń
 17. Szkoda, że odchodzisz. Ale w każdym razie trzeba żyć dniem dzisiejszym. Ja też mam zewnętrzny w kwietniu i mi się nie chce uczyć :]

  OdpowiedzUsuń
 18. Szkoda :( Kiedyś każdy, będzie musiał podjąć taką decyzję...

  patunia09c

  OdpowiedzUsuń
 19. Szkoda że odchodzisz będę tęsknić ;(  milinas

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja też będę tęsknić :(  SpokojnaMania

  OdpowiedzUsuń
 21. Szkoda, że odchodzisz :( No, ale testy w sumie są ważniejsze. Jedyne co mi pozostaje to życzyć dobrych wyników w testach :) Mnie też czekają za rok ;p

  OdpowiedzUsuń
 22. Szkoda że odchodzisz. Wszyscy będą tęsknić *u* Lubiłam twój sposób pisania, no ale myślę że dla większości szkoła jest ważniejsza niż stardoll. Powodzenia w testach gimnazjalnych!

  OdpowiedzUsuń
 23. Szkoda, że następna osoba odchodzi z załogi tego bloga :( Wcześniej Emilia, teraz ty ...

  OdpowiedzUsuń
 24. No cóż bywa, powodzenia w realnym życiu

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze