poniedziałek, 4 lutego 2013

Ciekawsze olbrzymy

Jak co tydzień Maciej wita was w Ciekawszej stronie apartamentu. Przez wszystkie poprzednie posty częstowałem was co chwilę czym innym i eksperymentowałem. Po tych czterech artykułach doszedłem do tego w jakich proporcjach jakie rzeczy powinny się znajdować w moim dziale. Teraz ukształtowała się wizja stała, która mam nadzieję że wam się spodoba.
Dzisiejszym tematem artykułu są duże pokoje.


Przechadzając się po pokojach stardollowiczów, w większości zauważam często taką sytuacje  Wykupione wszystkie możliwe "duże pokoje" typu the loft czy alpine chalet kompletnie nie urządzone. W takim razie nasuwa się pytanie po co komuś puste wnętrza na które trzeba wydać przecież niemałą sumkę stardollarów.  Odpowiedź jest prosta. Brak pomysłu lub zniechęcenie.

Podczas zakupu kierujemy się tym że wnętrze jest ładne i bierzemy w ciemno. Nie zastanawiamy się po co nam takie wnętrze. Gorzej jest kiedy przychodzi do urządzania. Zwykle ludzie posiadają wizje jakiegoś konkretnego pokoju, jednak brakuje im wytrwałości. Jeśli chcecie kupić Alpine Chalet po to aby postawić w nim dwie kanapy + stolik, to nie kupujcie takiego wnętrza wcale. Szkoda stardollarów. Jednak większość z nas posiada już owe wnętrza i jednak powinniśmy je jakoś wykorzystać.


Tutaj z pomocą przychodzi wam jak zwykle Ciekawszy stardoll :) W dzisiejszym artykule pokaże wam w jaki sposób zabrać się za te wielkie przestrzenie.

Jeśli chodzi o duże pokoje to najlepiej sprawdzają się fuzje, czyli połączenie elementów pokoju z konstrukcjami własnymi (jeśli nie wiesz jak je robić zajrzyj TUTAJ). Na podstawie poprzedniego poradnika oraz dzisiejszych porad pokażę wam jak krok po kroku zrobić dobry duży pokój.
Jest to sama konstrukcja, bez mebli, usunąłem je aby pokazać wam sedno. Możecie zauważyć, że połączyłem genialne widoki które oferuje nam beach villa z moją własną konstrukcją otrzymując, dość dobry efekt. Nie należy tu stawiać zwykłych ścian z stardesign, najlepiej jest zastosować jak najwięcej szyb, aby wyciągnąć wszystkie efektywnych rzeczy z opcji które oferuje nam wnętrze.  Na te opcje właśnie wydaliśmy nasze stardollary, więc po co je teraz zakrywać. 


Żeby przełamać monotonię należy także postawić coś w centrum pokoju, coś co przykuje uwagę (w moim przypadku jest to basenik [2 zdjęcie]), chodzi o to żeby środek nie był pusty, jest to jedna z najbardziej rażących mnie rzeczy.

Ważne jest ,aby uczyć się od najlepszych. Moim wzorem od kiedy pamiętam jest Rojda32, która według mnie jest mistrzynią dużych pomieszczeń.Niestety pozamykała ona swoje duże pokoje, więc nie będę miał możliwości pokazać wam tych wspaniałych wnętrz. 


33 komentarze:

 1. nie mam żadnego dodatkowe pokoju, ale pomysły ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny artykuł i dobre porady. :))

  QnitQ

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie mebluje swoje duże pokoje, przydatny artykuł

  missi_12

  OdpowiedzUsuń
 4. Uu. Ale świetne !

  pauliska_1998

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie! Na pewno skorzystam, dziękuję :)

  MissClaaudia

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie świetne :)
  wikipet201

  OdpowiedzUsuń
 7. Posiadam tylko Alpine Chaled, i twoje pomysły bardzo mi się podobają :)

  koralina2346

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam ;/ ale chcialabym kupic sobie takiego olbrzyna : D

  MissJustyna5674

  OdpowiedzUsuń
 9. nie mam tych dodatkowych pokoi, ale pomysly mi sie podobaja, na pewno jesli kiedys kupie to skorzystam

  julia7373

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobry artykuł. Rzeczywiście dużo osób ma puste pokoje . Mnie jednak nie stać na 1 takie pomieszczenie ;(


  CrazyMiley8

  OdpowiedzUsuń
 11. kolejny ciekawy artykuł, ciekawa jestem o czym będzie za tydzień

  OdpowiedzUsuń
 12. nie mam tylko loftu, ale uważam, że 'tradycyjne' wnętrze jest ładniejsze ;)

  jadwinia007

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie posiadam dodatkowycj wnętrz uważam, że nie są mi potrzebne: /

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja właśnie dzisiaj odważyłam się przemeblować główny pokój i wyszedł mi chyba średnio. Nie porwę się na meblowanie mojej Beach Villi, chociaż tak bardzo lubię ten pokój...

  OdpowiedzUsuń
 15. Moim zdaniem kiedyś (w sumie do tej pory również) kupowano te pokoje dla szpanu. teraz może być też inny cel: zdobycie tych punktów, osiągnięć. Drogi, ale szybki sposób na punkty i wyższy poziom ;)

  kia_07

  _____
  alexboooo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. ja nie mam żadnego dodatkowego pokoje , ale artykół ciekawy

  Paula1806R

  OdpowiedzUsuń
 17. Mam trzy takie pokoje, ale głownie zależało mi na nagrodzie :D Bardzo fajny i ciekawy artykuł.

  MileyHana99

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja chciałbym mieć Beach Villę, ale na razie ma udekorowany tylko jeden zwykł€ pokój. Poza tym te dodatkowe pokoje są bardzo drogie. Niektórzy nie dekorują tych wnętrz, bo robią one jako tło np. do stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
 19. Mam wszystkie wnętrza ale nie są jeszcze udekorowane do końca z prostej przyczyny: brak funduszy. Dekoruję je stopniowo tak, żeby nie zbankrutować ;p
  Co do artykułu to interesujący i przydatny ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Pomysł ciekawy, ale z pewnością musiał dużooo kosztować.

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie chciało mi się czytać całego artykułu :P
  Miss_Justi1

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie kupiłam żadnego z dodatkowych pokoi, bo po prostu nie mam na nie pomysłu. Ale teraz naprawdę rozważam kupno jednego z dodatkowyc pokoi. Zapewne dlatego, że pomogłeś mi w jakimś sensie umeblować pokój. Dziękuję : )

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja uważam podobnie jak ty, że kupowanie tych pokoi jest zbędnym wydatkiem jeśli nie mamy na nie pomysłu. Natomiast w twojej aranżacji Beach Villa jest świetne :)

  LadyNianiusia

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja bardzo prezpraszam, ale ja nawet nie czytam ten artykul. Nie mam do tego checi ani talentu, wiec dla mnie to jakos tak.. Dla iinych na pewno to sie przyda.

  sisi_penny
  obs jako; diana1010

  OdpowiedzUsuń
 25. Nie mam żadnego z tych dodatkowych apartamentów, ale artykul mi się podoba :)

  tosiaxd

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie posiadam Beach Villi ;)
  SpokojnaMania

  OdpowiedzUsuń
 27. Fajny pomysł i chyba skorzystam.
  karolinasz333

  OdpowiedzUsuń
 28. Artykuł bardzo fajny jak z resztą każdy z tej serii .Masz absolutną racje co do Rojdy32,gdy pierwszy raz zobaczyłam jej apartamenty to mnie zatkało .Po prostu mistrzostwo świata.Od tamtej pory bardzo często ją odwiedzam by zobaczyć czy nie zrobiła czegoś nowego:)
  misszuzanna4040

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze