czwartek, 21 listopada 2013

POTD: 21/11/13

Dzisiejszym wyborem dnia zostały czarne botki o dość oryginalnym obcasie w kształcie kości. Kosz ich zakupu to 14sd, a możemy je kupić w sklepie Callie's Pick. Ja co do nich mam mieszane uczucia, nie wiem czy je kupię. Co o nich sądzicie? Macie zamiar mieć je w swojej szafie?


18 komentarzy:

 1. Są ok, ale nie wiem czy je kupię.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie podobają mi się nie kupię

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie podobają mi isę i na pewno ich nie kupię, dziwi mnie jednak czemu wyborem dnia nie zorstały platformy z Archive przecież to jedna z najbardziej pożądanych rzeczy na sd...

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie średnie. Nie są warte swojej ceny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie podobają mi się. Są dziwne i drogie. Nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jedynie obcasy ujdą, bo ciekawie wykonane.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie podobają mi się,nie kupię.
  Diana.Miss2

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam je jeszcze z poprzednią metką, wcześniej kosztpwały 10sd. A co do całego sklepu to jest to gorsza wersja arhive. Kolekcje są przez kilka dni i tyle. Ceny są o wiele większe i jest to nie sprawiedliwe w stosunku do osób ktòre kolekcjonują tego typu rzeczy. Według mnie pomysł dodania tego sklepu jest do dupy. Ja myślałam że ten sklep to ubrania projektowane przez samą Callie a nie takie gówno.

  MissParis125

  OdpowiedzUsuń
 9. Buty bardzo mi się podobają. Są oryginalne i ciekawie wykonane. Obecnie nie mam środków na ich kupno, więc pewnie nie zagoszczą w mojej szafie :(

  .Emma.Gilbert.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy mi się wydaje czy one nie są nadal dostępne w tym sklepie "eco" czy coś takiego bo sklep na 100 cały czas jest w starplazie ?! a co do ich wyglądy to takie sobie..

  missbajk8

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie kupię, nie podobają mi się

  OdpowiedzUsuń
 12. Brzydkie i drogie. Nie kupię.
  RoyalMiley27

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze