wtorek, 28 stycznia 2014

The Vote zastąpiło Catwalk?

Ostatnio Catwalk zniknął ze strony głównej, a teraz w te samo miejsce zostało umieszczone The Vote. Laureat konkursu będzie codziennie zmieniany, jak również będzie widniał na zwycięskim zdjęciu. Co bardziej przypadło Wam do gustu? Catwalk czy The Vote?


28 komentarzy:

 1. Moim zdaniem catwalk był lepszy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mówiąc, odkąd wszedł The Vote wiedziałam, że to będzie coś w stylu Catwalku, tylko że ze zdjęciami. Jest mi to obojętne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem obojętne mi to jest ;) Ale wolę The Vote, bo tam jak się głosuje, to po paru głosowaniach się coś dostaje, nieraz sm a nieraz jakieś ubranie lub akcesoria. Nie wiem, które było lepsze bo nigdy nic nie zajęłam.

  anetka1004

  OdpowiedzUsuń
 4. jak dla mnie bez różnicy, tak bym nie wygrała

  OdpowiedzUsuń
 5. The Vote jest w pewnym sensie lepsze, bo mozna dostać nagrody rzeczowe podczas głosowania, lecz w Catwalku mogl kazdy brac udzial, a w The Vote tylko Royality (nie wiem jak sie to pisze). Widac, ze Admini żerują na pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie wolę The Vote, nawet nie dla samych nagród, ale po prostu jest ciekawsze, Catwalk już mi się kompletnie znudził.

  OdpowiedzUsuń
 7. w the vote sie zarabia ale wolałam cwalk bo nie robię zdjęć i trudniej jest wygrać :(

  KafiLOL

  OdpowiedzUsuń
 8. Wolałam catwalk, ale zmiana jest mi obojętna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Catwalk wolę dużo bardziej..

  OdpowiedzUsuń
 10. o nie ! tylko nie to wolę catwalk o wiele bardziej bo to było jak pokaz mody a to niby sesja czy coś nie wiem jak mogli tak zrobić ! :C

  OdpowiedzUsuń
 11. Catwalk był lepszy jak dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Niby jest mi to obojętne, ale wolałam Catwalk... estetyczniej to wyglądało, choć w The Vote możemy zdobyć więcej rzeczy.
  CzarnaGotka

  OdpowiedzUsuń
 13. Catwalk lepszy, buuu ;c

  adusiaczek3

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie lubię THE VOTE, catwalk podobał mi się o wiele bardziej. Poza tym nie wiem dlaczego, ale nie mogę głosować w the vote -.-

  OdpowiedzUsuń
 15. Ludzie tu piszą jakby Catwalk zniknął, on przecież dalej jest, fakt, że doszło głosowanie jest fajne - można coś wygrać, dostać sm, jest to dosyć ciekawe urozmaicenie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Zdecydowanie wolałam catwalk choć nie zawsze zwycięzca zdobył tytuł uczciwie .No cóż dla mnie nadal będzie to darmową reklamą.

  OdpowiedzUsuń
 17. Wolę the vote bo można zarobić kase. ;D

  OdpowiedzUsuń
 18. moim zdaniem zmiana na lepsze

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 19. Link do CatWalk'a jest w codziennym zarabianiu sm jbc ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Sama nie wiem co to jest, bo właściwie na dal można głosować w catwalk, przecież, to jest w zadaniach akademii.

  OdpowiedzUsuń
 21. Catwalk nadal jest, jak się zarabia SM to jest zadanie żeby zagłosować na wybiegu, tylko że nie ma tego w konkursach. The Vote jest nowe i pewnie chcą zrobić reklamę dlatego zniknął Catwalk ze strony głównej.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze