wtorek, 14 stycznia 2014

Zmiana

Robiąc zakupy w Starplazie moją uwagę przykuł paragon. Oprócz możliwości przeniesienia nas do apartamentu czy salonu piękności, pojawiły mi się dwa/trzy artykuły polecane przez Administrację. Myślę, że to dobra rzecz, jednak próbowanie wciśnięcia nam ubrań na siłę to przesada. Wśród propozycji zobaczyłam nawet zwykły czerwony top ze StarDesign (bez żadnego nicku projektanta). Poza tym znalazłam błąd, a mianowicie artykuły, które można kupić za sm zamieniono na sd (np. na pierwszym screenie peruka zamiast 80 sm kosztuje 80 sd). Co sądzicie o tym pomyśle? 


23 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Czego admini jeszcze nie wymyślą? XD

   Usuń
  2. jeszcze niech przy kazdym wejsciu do apartamentu oprocz uciazliwego the vote bedzie Ci sie wyswietlac lista rzeczy polacanych przez adminow... a jak do kogos bedziesz wchodzil to bedzie ci wyskakiwac lista najlepszych prezentow wedlug adminow... wchodzisz do albumu: " KUP KARTE DO APARATU ZA 100SD ... POLECANA PRZEZ ADMINOW ... wow wow! "co ty na to? :)

   Usuń
 2. Jak dla mnie fajna zmiana, choć rzeczywiście zuchwałość adminów nie zna granic. Najdziwniejsze z tego wszystkiego to ta bluzka że Stardesign... a zamienienie sm na sd może odstraszać potencjalnych nabywców. Mam nadzieję że błąd naprawią.
  CzarnaGotka

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie fajna zmiana, choć rzeczywiście zuchwałość adminów nie zna granic. Najdziwniejsze z tego wszystkiego to ta bluzka że Stardesign... a zamienienie sm na sd może odstraszać potencjalnych nabywców. Mam nadzieję że błąd naprawią.
  CzarnaGotka

  OdpowiedzUsuń
 4. I tak mnie takie rzeczy pewnie nie zainteresują.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na plus, takie urozmaicenie małe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podoba mi się zmiana, znowu bedą mnie namawiać do zakupów. :o

  OdpowiedzUsuń
 7. zła zmiana... zmienili też niebieskie buty na drugim obrazku z sm na sd...
  dora_dorka

  OdpowiedzUsuń
 8. obojętna mi jest ta zmiana

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie to widziałem. Zmiana mi się nie podoba..

  OdpowiedzUsuń
 10. Serio kolejna zmiana do tego oszukańcza, te zmiany cen z sm na sd -.- Ciekawe czy ktoś się na to nabierze -.- No cóż mi się całkowicie ta zmiana nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 11. niepodoba mi się ta zmiana

  dominika21blue

  OdpowiedzUsuń
 12. Mmm peruka za 80sd, ale okazja *.*
  Ciekawe czy ktoś się na to nabierze...

  OdpowiedzUsuń
 13. Zależy co będą polecać bo jak jakieś głupoty to nie podoba mi sie

  OdpowiedzUsuń
 14. Trochę żałosny pomysł Adminow. Na pewno nic nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 15. trzeba uważać, bo proponują jakieś strasznie zawyżone ceny, np. miałam wnętrza po kilkaset sd a są dostępna za 10x mniej

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak dla mnie to zmiana jest nawet ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 17. Z jednej strony to dobrze; czasem zdarza nam się nie zauważyć ciekawych artykułów i mogą się one akurat pojawić w propozycjach. Jednak z drugiej strony to takie wpychanie nam czegoś na siłę. Jeśli chodzi natomiast o ceny - myślę, że to po prostu błąd, a nie próba oszukania nas.

  kotka888MxD

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze