sobota, 6 września 2014

KACCUNIA USUNIĘTA


PRZEPRASZAM ZA SPAM, ALE CHCĘ NAPISAĆ ŻE WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNIŁO.

ADMINISTRATORZY ODPISALI, ŻE MOJE KONTO ZOSTAŁO SKASOWANE ZA UMIESZCZANIE LINKÓW W PREZENTACJI
 (chodziło o stardollowego Facebooka i Instagram), czyli to, co mimo wszystko jest zgodne z ich regulaminem, ponieważ jest powiązane ze Stardollem i nie reklamuje innych portali.

Być może jest jeszcze jakaś nadzieja, więc proszę, jeśli możecie to nadal starajcie się pomagać mi w odzyskaniu Kaccuni. Jeśli już do nich napisaliście, to napiszcie raz jeszcze. Aktualnie przebywam na koncie 12ika12, jednak jeśli nie uda mi się odzyskać Kaccuni, to nie będę już grała w Stardoll. 

Jeśli to nie poskutkuje, to również pożegnam się z blogiem, właściwie robię to już teraz. Dziękuję za możliwość umieszczania tutaj postów i pamiętajcie - jeszcze się nie poddaję! 
Przez chwilę powalczę o to konto.

Proszę o udostępnianie tego banera jeśli macie swoje blogi.

Jeśli macie stardollowe Instagramy to proszę o udostępnienie tego zdjęcia:
z hashtagiem #BackKaccunia i oznaczeniem @stardoll

Ruszyłam też z małą kampanią na stardollowym facebooku i staram się tam o jak największą liczbę udostępnień i wiadomości. Wykorzystuję swoje kontakty z całego świata i robię co w mojej mocy, mimo że powoli tracę nadzieję.

Z góry dziękuję za pomoc i proszę Was o wiadomości do administratorów :(

Jeśli jeszcze choć raz chcecie zobaczyć tutaj mój post to proszę o pomoc, to wiele nie kosztuje.

Kontakt ze mną:
gg: 13722957
stardoll: 12ika12

27 komentarzy:

 1. Już myślałam, że Ci oddali konto, bo napisałaś, że wszystko się wyjaśniło. Mam nadzieję, że odzyskasz konto, bo uwielbiam Twoje posty, włożyłaś tyle czasu w swoje konto. Na pewno Ci je oddadzą.
  katniss-ne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie zapowiada się na oddanie mi konta :( najgorsze, że skasowali je za taką bzdurę. Już myślałam, że to naprawdę coś gorszego, że mieli sporo nieprawdziwych zgłoszeń czy ktoś mnie o coś oskarżył, a to tylko linki w prezentacji.

   Usuń
  2. Jak trzeba, żeby się czymś zajęli to nic nie robią, a tak to czepiają się o byle co. Postaram się napisać.

   Usuń
 2. Jutro napisze do adminów.
  Trzymam kciuki za wyjasnienie sprawy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisałam do adminów i nawet łaskawie odpisali- "jeśli twój przyjaciel ma jakiś problem, niech zgłosi się bezpośrednio do nas", kochani admini <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdemu odpisują to samo, jeśli możesz to napisz raz jeszcze. Mam nadzieję, że w końcu zdenerwuje ich ten napływ wiadomości i się ugną.

   Usuń
 4. Chętnie napiszę do adminów, bo szkoda, że skasowali Twoje konto za takie nic, a Ty włożyłaś w nie napawdę dużo pracy.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 5. Wysłałam już jedną wiadomość, teraz wyślę drugą, mam szczerą nadzieję, że konto zostanie Ci zwrócone...w przeciwnym razie to będzie niepowetowana strata. Myśl pozytywnie, może wszystko dobrze się skończy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. UWAGA! JEŚLI MOŻECIE TO PRZESYŁAJCIE TEŻ W MOJEJ SPRAWIE E-MAILE NA ADRES SUPPORT@STARDOLL.COM, TO PODOBNO MOŻE PRZYNIEŚĆ JAKIŚ SKUTEK

  OdpowiedzUsuń
 7. Na piszę do adminów.
  Mam nadzieję że odzyskasz konto ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Napisałem już 3 wiadmości, musisz odzyskać to konto! :*:*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 9. Z pewnością napiszę im wiadomość. Mam szczerą nadzieję, że odzyskasz konto.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piszę już drugą wiadomość! mam nadzieje, że odzyskasz konto.
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 11. Napisałam już jedną wiadomość, jutro jak wejdę na laptopa wyślę drugą. Mam nadzieje że zwrócą ci konto!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wysłałam już jedną wiadomość :)

  agnieszka5503

  OdpowiedzUsuń
 13. Wczoraj napisałam jedną wiadomość - dziś wyskrobię drugą, na tego mail'a, którego podałaś. Ogromnie współczuję - admini przez takie postępowanie nie dość, że tracą użytkowników, to jeszcze kretyńsko przyczyniają się do zubożania zawartości gry.
  My_drive_531

  OdpowiedzUsuń
 14. Strasznie Ci współczuję ;( nie wiem co bym zrobiła jakby skasowali moje konto. A w kaccunię widać było, że włożyłaś mnóstwo czasu i pracy. Oczywiście napisałam do adminów. Mam nadzieję, że oddadzą Ci konto :)

  OdpowiedzUsuń
 15. no i dobrze, poczuj się tak jak i ja czułam się wtedy haha

  OdpowiedzUsuń
 16. Współczuje Ci, bo to jednak głupi błąd.

  OdpowiedzUsuń
 17. Odpisali mi jakąś bzdurę w ogóle niezwiązaną z tematem w którym do nich pisałam, napisali że pracują nad stardoll i że mogę się zgłaszać do nich w jakichśtam językach (napisałam po angielsku więc nie wiem o co im chodzi), kiedy człowiek potrzebuje pomocy to olewają z góry na dół...

  OdpowiedzUsuń
 18. Zamiast zajmować się takimi duperelami jak linki w prezentacjach to mogliby coś zrobić z tymi cholernymi hakerami... słów brak, zaraz wyślę im jakąś (nie)miłą wiadomość. A kochana Callie sama ma linki do stron na fejsbuku i tłiterze ._.

  OdpowiedzUsuń
 19. Na stardoll jest taka dziewczyna raczej nie będę podawać jej nicka, zgłosiłam ją (bo naprawdę jest o co!) Ale admininów to nie obchodzi! Wolą usuwać konta innym! Strasznie ci współczuję! Oczywiście napiszę do nich! (lubię do nich pisać) :)

  OdpowiedzUsuń
 20. W jakim języku trzeba napisać wiadomość i co powinna zawierać jej treść?

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze