piątek, 3 października 2014

Magic Emporium - nowości

W sklepie Magic Emporium pojawiła się nowa dostawa. Oprócz mebli, znajduje się w niej czarna peleryna. Ceny wahają się pomiędzy 10 a 27sd. Za sklepem nie przepada, ale ciekawie prezentują się brązowe kuferki oraz stolik z konikami morskimi, który jest za starmonety. Podoba się Wam coś?

19 komentarzy:

 1. chyba nic nie kupię, po pierwsze brak sd, a po drugie nie podoba mi się ta dostawa :)
  CukierkowaJa

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nic nie kupię :)

  agnieszka5503

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się smok i wirująca galaktyka, jednak z zakupami poczekam, bo chwilowo przestałam inwestować w wyposażenie wnętrz. Pelerynka nie przypadła mi do gustu, podejrzewam jednak, że kupię karty. Btw - widzieliście cenę płaszcza z It Girls?! Ponad 60sd! Wiedziałam, że będzie drogi, ale nie sądziłam, że jego cena przewyższy ceny niektórych LIMITOWANY akcesoriów z SAP... (Oo) Poszaleli z tą ceną...
  My_drive_531

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam, że sobie go kupię a tym czasem mnie nie stać. Napisałam do administratorów czy to żart, ale i tak nie odpowiedzą, jak zwykle :)
   Cynia-

   Usuń
  2. Sporo dziewczyn z zagranicy postanowiło zaczekać z zakupem, w razie, gdyby admini zmienili zdanie, co do ceny płaszcza, osobiście jednak sądzę, że marne na to szanse. Sama chciałam kupić ten płaszcz, jednak cena daje do myślenia. Dodatkowo, nieco śmiać mi się chce na wspomnienie niektórych komentarzy, w których użytkownicy śmieli się, że posiadacze "prawdziwych" SAP wściekną się ze złości po dodaniu płaszcza do starplazy, bo będzie on dostępny nie dość, że dla wszystkich, to jeszcze w NORMALNEJ CENIE. Zonk! Śmieli się, a teraz nagle płacz i zdumienie, bo jednak cena absolutnie nie jest normalna i mało kogo stać na ten płaszczyk. Karma, chciałoby się rzec.
   my_drive_531

   Usuń
 4. Sa swietne, ale raczej nic ne kupie :)
  dorota100

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja raczej nic nie kupię, nic nie przypadło mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Średni, ale lampy są śliczne *.*

  OdpowiedzUsuń
 7. Kupiłam rzecz za sm i nic więcje nie planuje :)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi się nic nie podoba na tyle abym to kupiła . Jakoś nie mam pomysłu na wykożystanie czegokolwiek w moim apartamencie .


  klaudias13kp

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mój styl, zresztą nie przykładam zbytniej wagi do wnętrz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kupiłam pelerynę, meble i dodatki do apartamentu mnie nie interesują. :)

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze