wtorek, 25 listopada 2014

Zapowiedź PPQ

Na stardollowym instagramie pojawiła się zapowiedź nowej kolekcji, która jutro ma dotrzeć do StarPlazy. Ubrania mają pojawić się w PPQ, dlatego czekam, bo na pewno będą super zrobione, ale spodziewam się tradycyjnych cen... Czekacie na kolekcję?

12 komentarzy:

 1. ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
  Sprzedam tanio konto Aisha158 - 72 lvl, duużo osiągnięć (wszystkie w prezentacji), spora kolekcja LE i innych cennych ciuchów, royalty i tak dalej. Zainteresowanych zapraszam w księdze gości lub na gg.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam już spoilery - faktycznie, kolekcja prezentuje się naprawdę dobrze, szczególnie podoba mi się biały płaszcz, który idealnie będzie pasował do mojego zimowego wnętrza w apartamencie. Nieco zdziwiły mnie śmieszne kombinezony, ale znając życie to znajdą się ludzie, którzy ładnie je zestawią :) Nieco obawiałam się, że kolekcja wyjdzie dopiero w piątek i moje wszelkie nadzieje na piątkową "limitowaną" kolekcję prysną, ale, jak widać, nadzieja pozostaje, na szczęście (czas najwyższy już na YH albo LE Decor, prawda?).
  My_drive_531

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w sumie na tą kolekcję nie czekam aż tak bardzo, podobają mi się jakieś 2 rzeczy, nie wiem jak reszta będzie wyglądać na doll. Może faktycznie coś mi się jeszcze spodoba, ale nie przepadam za sklepem PPQ :)

  OdpowiedzUsuń
 4. OOO jak dawno nie widziałam nowej PPQ może będzie coś fajnego chociaż ja sama nie mam ani jednej rzeczy z tego sklepu :( Może to dlatego gdyż mam co chwilę inny styl i jakoś rzadko nawiązuję on do tego sklepu :/ Mam jednak nadzieję że coś znajdę jak zwykle gdyż ubrania będę najprawdopodobniej dobrze zrobione jak inne kolekcje z PPQ więc :) Nie mogę się doczekać uwielbiam nowe kolekcje nawet jeżeli nic nie kupię fajnie pokombinować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. PPQ to bardzo dobry sklep, więc napewno zrobię zakupy. Odłożyłam też trochę sd.
  natalkasam

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne ubranka. Podobają mi się. Jeśli pojawią się w najbliższym czasie w starplazie będę się zastanawiać nad ich kupnem :)
  julcia789

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakoś nie dużo ciuchów kupuję w tym sklepie, ponieważ ubrania z tego sklepu są słabe :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam PPQ! To jeden z moich ulubionych sklepów i jeśli kolekcja będzie bardzo dobra, to może z tej okazji zakupię SS, aby wzbogacić moje oszczędności i wydać na te ubrania. Mam nadzieję, że ceny nie będą za wysokie przy wykonaniu takim jak to teraz sd zaczyna dodawać, a będą one takie same jak z poprzednich edycji.
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczerze mówiąc, PPQ nie jest dla mnie jakimś wielkim cudem, to zazwyczaj rzeczy przeciętne, a drogie jak cholera... na zapowiedzi ubrania prezentują się bardzo fajnie, i to nawet lepiej w wersji stardollowej, w chwili, gdy to piszę, dostawa już przybyła, także wybieram się na zakupy.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze