środa, 10 grudnia 2014

Kalendarz Hot Hotbuys - Dzień 10

W okienku nr 10 kryją się dzisiaj kozaki Gold Preppy Shoes, wyglądające jak złote czółenka połączone z czerwonymi skarpetami w prążki. Buty kosztują jedynie 11sd, jednak ja nie zamierzam ich kupić - nie podoba mi się pomysł ich wykonania, sądzę, że czerwony kolor skarpet ogromnie działa na niekorzyść całości projektu. 
A co Wy na ten temat sądzicie?

15 komentarzy:

 1. Daaarmówkaaaa... xp
  natalkasam

  OdpowiedzUsuń
 2. Żeby zamiast tych złotych butów dali jakieś inne bardziej zimowe to z pewnoscia bym kupila.Uwielbiam wysokie skarpetki ,ale ze szpilkami niekoniecznie.Są tanie ,ale nie kupie ich.

  Klaudia2112

  OdpowiedzUsuń
 3. O boże, co za tandeta.. sama nawet obecność skarpet powoduje, że ten HHB nie da się patrzeć. Same złote czółenka wyglądałyby dobrze. Nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie tandetne buty, nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiczowate. Skarpeta nie pasuje, jest brzydka i za wysoka (bez butów można byłoby ją przeżyć), a złoto, z którego "wykonano" buty nie wygląda atrakcyjnie. Całość prezentuje się nie do... patrzenia?
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 6. Są okropne, same szpilki wyglądałyby fajnie, ale te podkolanówki całkowicie psują te buty, tak więc na pewno ich nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie podobają mi się, nie kupię :D

  OdpowiedzUsuń
 8. są okropne,odnoszę wrażenie że kalendarz w tym roku jest beznadziejny

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślę, że można byłoby stworzyć z nimi fajną stylizację, ale ja się takiego zadania nie podejmę i nie kupię tych butów

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie podobają mi się. Ten CZERWONY dodatek .. psuje wszystko.
  julcia789

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze