czwartek, 11 grudnia 2014

Tajemnicze Spoilery

W ubiegłym tygodniu zauważono, że wśród spoilerów dotychczas stare,  puste numery zostały zapełnione kompletnie nowymi rzeczami, które nigdy nie pojawiły się ani w grze, ani w żadnych zapowiedziach. Jest to o tyle dziwne, bo rzeczy wydają się być pomieszane - obok ubrań i dodatków możemy znaleźć także meble oraz biżuterię i tatuaże. Znakomita część tych spoilerów to ubrania i dodatki dla chłopców, oraz świetnie wykonane dodatki do apartamentu. Wokół sprawy zaczęły narastać emocje, ponieważ cześć ze wspomnianych rzeczy wygląda tak dobrze, że wielu użytkowników chętnie zobaczyłoby je w Starplazie. Są osoby, które podejrzewają, że może to być zapowiedziana w ostatnim z odcinków #asknoelani (dla niewtajemniczonych - jest to zwykle cotygodniowy wideo reportaż dostępny do obejrzenia na oficjalnym kanale Stardoll na youtube), niespodzianka dla użytkowników ze statusem Royalty. Największą kontrowersję wzbudziła kamizelka, łudząco podobna do tej ze sklepu It Girls, przez którą wielu użytkowników wzięło spoilery za zapowiedź najnowszej kolekcji Callie's Pick's. Od razu rozwieję wątpliwości - obecna w spoilerach kamizelka jest dla chłopców, podczas gdy ta pochodząca ze sklepu It Girls była dla dziewczyn. Sądzę więc, że pierwsza z teorii to całkiem prawdopodobny scenariusz wydarzeń, ale nie jestem w stanie tego potwierdzić - chcę jedynie pokazać Wam, jak wyglądają rzeczy, które zburzyły spokój graczy.
Osobiście liczę, że rzeczy ze spoilerów pojawią się w grze jeszcze w tym roku.
A co wy sądzicie o spoilerach? W jakim sklepie mogłaby pojawić się taka kolekcja?

15 komentarzy:

 1. Może to będzie dostawa do Royality albo jak wspomniała poprzedniczka może też to być The Jet Set. Szczerze nie mam pojęcia x3 Ale wiem jedno. Dużo sd wydam XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Spora część doszła do oferty ss.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam pojęcia co to może być, czekam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Sporo fajnych rzeczy się tutaj znajduje, bardzo podoba mi się czarny regał(chociaż nie wiem czy to jest regał czy coś innego, ale mniejsza z tym). Na pewno coś kupię jak dojdą do plazy :p

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyżby nowe Museum Ville? Dużo fajnych rzeczy :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Część z nich to rzeczy za doładowania :)

  singiel

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak strasznie nie podoba mi się ta grafika ubrań... te cienie nie wyglądają (przynajmniej według mnie) zachęcająco... Jestem zawiedziona, bo te ubrania mogłyby być naprawdę ładne. Szkoda, że zmienili styl tworzenia.
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 8. No ciekawa jestem, co to będzie. Artykuły mnie zaintrygowały, ale nie mam pojęcia, co mogą zwiastować.

  OdpowiedzUsuń
 9. niektóre rzeczy są nawet ładne

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wszystkie rzeczy są przy ofertach chyba :/

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, jest jeszcze jedna opcja również dotycząca doładowania na dwanaście miesięcy, przy której można dostać, między innymi, meblościankę, jednak nie do końca rozumiem jej zasady, więc na razie wolę nie wyrywać się ze swoją interpretacją, aby nie wprowadzać nikogo w błąd.
   my_drive_531

   Usuń
 11. Sporo rzeczy trafiło do tej oferty z doładowaniami, ale reszta?.. przychylałabym się do opcji męski TJS albo Museum Mile.

  OdpowiedzUsuń
 12. Niektóre z tych rzeczy są bardzo ładne.
  julcia789

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze