poniedziałek, 1 grudnia 2014

Walka Stylistów 4 - II Etap

Walka nr. 3 :

31 komentarzy:

 1. Bez zbędnych ceregieli głos na Darka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiałam się pomiędzy Agatą i Darkiem, ale ostatecznie wybrałam dziewczynę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brak żadnych przemyśleń jak obiecałam mój głos otrzymał Darek czyli DancerMarika stylizacja jest naprawdę fajna i dobrze przemyślane są w niej dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie Aleksandra :)
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem, kogo wybrać. Muszę się poważnie zastanowić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Darkowi wyszło to chyba najlepiej, aczkolwiek Agata miała naprawdę ciekawy pomysł, połączyła wiele różnych kolorystycznie ubrań w perfekcyjną całość, czego troszkę zabrakło w stylizacji Darka (torebka, koszulka i płachta są chyba z tej samej kolekcji?), ale przecież prezentuje się to dobrze :) Aleksandra ma troszkę pusto, niby jest naszyjnik, torebka, okulary, ale czegoś mi brakuje. Porównując poziom z wczorajszej (?) walki stylistów, to tutaj poziom jest wyższy.
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 7. o co chodzi z tymi spodniami u Agaty? Chyba nie rozumiem idei artystycznej, a widzę, że sporo ludzi na nią głosuje - dlaczego? Dla mnie wygląda to po prostu niestetycznie, cośtam sobie z tyłu wystaje, marszczy się w zupełnie innych miejscach niż spodnie na pierwszym planie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba miał z tego wyjść taki lampas, ale faktycznie, wygląda to dosyć nieestetycznie, bo marszczenia są nierówne. Ale pomysł był dobry- i tylko pomysł, niestety.

   Usuń
 8. Głos na Agatę, chyba wiem, jaki miałaś zamysł.

  OdpowiedzUsuń
 9. W pierwszej stylizacji na pierwszy rzut oka spodnie wyglądają nawet ciekawie, ale jak się przyjżeć to nawet trochę drażnią ...

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdecydowanie mój głos wędruje do Darka :D Świetna stylizacja.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo wahałam się między pierwszą a drugą, ale w końcu stwierdziłam, że najlepsza jest Agata. Ostatnia stylizacja w ogóle mi się nie podoba, bo ta góra wygląda jakoś tandetnie.
  ~ekoWhite

  OdpowiedzUsuń
 12. Zagłosowałam na stylizację 3. Pierwsza praca - Agaty, jest ładna, ale uniwersalna, zwyczajna. W stylizacji Darka nie podoba mnie się wykorzystanie wzoru, który zresztą jest prawie na wszystkich częściach garderoby. Ostatecznie oddałam głos na stylizację Aleksandry. Coś mnie w niej zauroczyło. Nie wszystko jest w niej oczywiste i pasujące do siebie, więc są to moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze