czwartek, 22 stycznia 2015

Nowy Hot Buys

Dziś do StarPlazy doszedł nowy Hb. Jest nim sukienka, która kosztuje 23sd, a znajdziemy ją w sklepie Pretty n' Love. Jak dla mnie sukienka jest bardzo ciekawa. Ma fajny, miły krój oraz ciekawe zdobienia, ale nie pasuje do mojej doll i cena jest zdecydowanie za wysoka. A Wam się podoba? Kupicie?

9 komentarzy:

 1. Raczej nie zakupię tego HB. Jest dosyć drogi,jak na taką zwyczajną sukienkę. Nie bardzo podoba mi się jej kolor,nie mój styl. No,a ramiączka ,które są odcienia czarnego i pasek odciąga totalnie moją uwagę..

  mrrPaula

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie za bardzo mi się spodobała, jej krój, to jak wygląda na doll, nie kupię ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wykonanie dobre, ale całość mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładna.Nie kupię jej,ale gdyby to był top w mniejszej cenie to kupiłabym.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sukienka w ogóle mi się nie podoba. Pogrubia doll i nie prezentuje się zbyt ładnie. Cena według mnie jest za wysoka, co również zniechęca. Z pewnością jej nie kupię.

  lirysa

  OdpowiedzUsuń
 6. Znowu okropny hot buys. Kiedyś były one o 100 % lepsze. Teraz nawet nie kupuję ich. Gdy założyłam sukienkę na doll strasznie ją pogrubiła. Według mnie nie postarali się tworząc ten hot buys. Ale to moje zdanie.

  marcelka0201

  OdpowiedzUsuń
 7. Na sto procent nie kupię, bo takich jak ona jest w plazie i bazarku miliony. Co do niej samej, ma rzeczywiście przyjemny krój i motyw.

  OdpowiedzUsuń
 8. Motyw bardzo ładny, ale cena- okropna! W życiu jej nie kupię.
  Aliceexx

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze