środa, 6 lutego 2013

Mini konkurs

Dokończ zdanie: Uważam, że ciekawszy stardoll to ...

Nagroda: Pięć osób otrzyma 20 sd.


61 komentarzy:

 1. ...najlepszy blog o stardoll.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uważam, że ciekawszy stardoll to Najlepszy i najciekawszy blog o Stardoll

  Wampirkas

  OdpowiedzUsuń
 3. ...to świetny blog którego bardzo lubię komentować i czytać jest jednym z najlepszych na stardoll. Są tu opisane najważniejsze rzeczy których chcę się dowiedzieć i dowiaduję się o spoilerach których nie wiem gdzie znaleźć. Oho było by dużo wymieniania.  pauliska_1998

  OdpowiedzUsuń
 4. Uważam, że ciekawszy stardoll to najlepszy, najciekawszy i najprzyjemniejszy blog na temat strony stardoll, na jakim dotąd byłam.

  MileyHana99

  OdpowiedzUsuń
 5. najciekawszy polski blog o stardoll i oczywiście najlepsi redaktorzy

  Paula1806R

  OdpowiedzUsuń
 6. ..to miejsce gdzie można wyrazić swoje zdanie, poznać nowych ludzi, dowiedzieć sie czegoś z poradników,i przy okazji nie raz coś wygrać. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ... najlepszy blog o stardoll, na którym można znaleźć ciele ciekawych porad, inspiracji, konkursów i loterii. Redakcja jest wykwalifikowana i pisze świetne artykuły, co sprawia, że blog bardzo dobrze się czyta. Ma on również fajną oprawę graficzną i jest miły dla oka :))

  LadyNianiusia

  OdpowiedzUsuń
 8. najlepszy blog o stardoll , gdyż posiada świetnych redaktorów , którzy zawsze są na czasie z nowinkami oraz kiedy uruchamiam swój laptop od razu wchodzę na tą stronkę - wiem co i jak ;>

  tiaraailwys

  OdpowiedzUsuń
 9. najlepszy i najciekawszy blog o stardoll . Zawsze dużo się na nim dzieje . Są świetne konkursy i loterie , a artykuły ciekawe i na temat . Ma również świetny nagłówek . I ogólnie jest extra :)
  selenalady

  OdpowiedzUsuń
 10. ...bloog najwyżej notowany w moim rankingu. Ma na swoim kocie wiele osiągnięć a przedewszytskim wiernych obserwatorów, którzy sa już z Wami od długiego czasu. Uważam iż z blooga nie warto rezygnowąc, wręcz przeciwnie, inwestować. Mysle ze zaden bloog w tak krótkim czasie nie zdobył tyle obserawatorów, tyle wejść i komentarzy. Moim zdaniem jest to jeden z najbardzije obleganych blogó w ostatnich miesiącach.

  misslola_88

  OdpowiedzUsuń
 11. Chodzi o bloga? no nie wiem.. to blog, który najbardziej mi odpowiada. Teraz próbuję dostać się na Listę Honorowych Czytelników...

  NissClaaudia

  OdpowiedzUsuń
 12. . . . To jak sama nazwa wskazuje ,blog dzięki ,któremu możemy ciekawiej spojrzeć na Stardoll.

  OdpowiedzUsuń
 13. ...blog, na którym spędzam swój wolny czas, bawię się i jednocześnie wygrywam sd, na które nie zawsze zasługuję.

  MakaraTatara

  OdpowiedzUsuń
 14. ...to świetny blog dzięki któremu jest na bieżąco z nowościami, podpatruję pomysły i przede wszystki czerpię inspiracjię. : )

  NeonowaSzpilka

  OdpowiedzUsuń
 15. ...to jak sama nazwa wskazuje ciekawszy stardoll. Najlepszy blog jaki kiedykolwiek czytałam i na pewno nie przestanę czytać.


  DixieSINDY

  OdpowiedzUsuń
 16. .. to najlepszy blog o stardoll z mnostwem ciekawych i oryginalnych postow. Gdyby nie wysilek redaktorow , z rego nic by nie bylo. Dziekujemy!

  Naulka

  OdpowiedzUsuń
 17. Uważam, że ciekawszy stardoll to jeden z najlepszych blogów, na jakie można trafć w internecie (i nie mówię tylko o stardollowej tematyce! :). Każdy powinien zajrzeć tu choć raz, żeby samemu przekonać się jak świetnie wszystko jest zorganizowane i wykonane. Jestem dumna z bycia obserwatorem ! :D

  noo. trzeba dokończyć zdanie, ale jak nie napisać referatu ? ^ to i tak krótka treśc, na tak dobrą stronkę ;)

  jadwinia007

  OdpowiedzUsuń
 18. Uważam,że ciekawszy stardoll to ciekawsza strona o staroll która wykazuje się niezwykłymi pomysłami.Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz na blogu to się nie zastaniawiaj tylko obserwuj tego bloga bo warto,tutaj poznasz magię ciekawszego stardolla.Z ciekawszym stardollem nie będziesz miał wątpliwości.
  PurpleCukierek

  OdpowiedzUsuń
 19. Uważam, że ciekawszy stardoll to moje codzienne źródło inspiracji,nowych pomysłów oraz przewodnik po wirtualnym świecie stardoll :)~Amy00709

  OdpowiedzUsuń
 20. ... najlepszy blog o stardoll, jaki kiedykolwiek miałam okazję zobaczyć, a widziałam ich naprawdę wiele;) Redakcja działa sprawnie, jest mnóstwo loterii i konkursów, nowości zawsze na czasie i po prostu ten blog jest ciekawy:)

  Ciekawy
  Interesujący
  Energiczny rozwój bloga
  Kreatywność
  Atrakcji jest bardzo wiele
  Wyrazista grafika
  Stardoll na co dzień
  Zwracający uwagę
  Yeah!

  Super blog
  Talenty
  Ambitny
  Rady
  Darmówki
  Oprawa graficzna jest super
  Loterie... i
  Loterie:)

  Powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga:)
  GWiaZDka...

  OdpowiedzUsuń
 21. ... to blog, na którym panuje bardzo miła atmosfera.

  OdpowiedzUsuń
 22. ... najlepszy blog jaki w życiu widziałam. Wszystko tutaj jest najwcześniej! WSZYYYSTKIE informacje! Zawsze w mojej top 5 stardollowych blogów macie 1 miejsce! Jesteście od niedawna w blogowej bitwie ale już prowadzicie! Mam nadzieję że tak zostanie!

  Amelia*_*

  OdpowiedzUsuń
 23. ...blog, którego komentuje ze względu na jakoś postów, wchodzę ze względu na miłą atmosferę.

  OdpowiedzUsuń
 24. ...najwspanialszy blog o stardoll.
  SpokojnaMania

  OdpowiedzUsuń
 25. ... najlepszy i najbardziej interesujący blog o stardoll

  missi_12

  OdpowiedzUsuń
 26. Uważam, że ciekawszy stardoll to wynik prac wielu ludzi, którym należy dziękować. Wkładają oni w tego bloga cząstkę siebie. Piszą dla czytelników dobrowolnie. Jestem im bardzo wdzięczna. Właśnie przez tych ludzi Ciekawszy Stardoll to najlepszy blog pod słońcem ;)

  nika32123

  OdpowiedzUsuń
 27. Jak dla mnie to najlepszy blog bo jest tu dużo konkursów loterii i poprostu jest fajny.Inne blogi tych postów na jeden dzień dawają tysiące a tu właaśnie nie i za to cenie ten blog.
  Chelsa58

  OdpowiedzUsuń
 28. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 29. Uważam, że ciekawszy stardoll to po prostu blog który najbardziej lubię komentować. W ostatnim czasie jeden z najprężniej rozwijających się.

  OdpowiedzUsuń
 30. Uważam,że Ciekawszy stardoll to najlepszy z blogów z jakim się kiedykolwiek spotkałam.Nowości zawsze są na bieżąco,a załoga jest zawsze miła i nie zdarzyło by się,żeby do kogoś była chamska,czy nas obrażała,za co dziękuję.Zawsze staram się komentować tego bloga,jednak czasem internet się psuje i nie mogę na niego wejść.Potem,gdy będzie naprawiony zawsze czytam wszystkie nowości jakie były napisane na blogu.Mam nadzieję,że ten blog będzie miał tyle obserwatorów,ile załoga sobie wymarzy,bo na to zasługują.No i my-wierni komentatorzy,czytelnicy bloga napewno w tym pomożemy,a w każdym razie się postaramy :)Dodam jeszcze,że lubię na niego wchodzić,ponieważ zawsze panuje miła atmosfera no i zawsze coś się dzieje.Dziękuję,że powstał taki blog,który odpowiadał by moim oczekiwaniom-ten taki jest.

  Diana.Miss2

  OdpowiedzUsuń
 31. Uważam, że ciekawszy stardoll to jak sama nazwa wzkazuje ciekawsza strona stardoll, najlepszy blog (żaden mu nie dorówna):).

  Marchdoll

  OdpowiedzUsuń
 32. Uważam, że ciekawszy stardoll to najlepszy blog z jakim kiedykolwiek się spotkałam. Kocham go za to, że dzięki niemu jestem na bieżąco z życiem stardoll. Lubie organizowane tutaj konkursy. Uwielbiam go, bo dzięki niemu nauczyłam się malować doll (nie jest jeszcze tak doskonały), wiem wszystko o nowinkach. Podoba mi się w nim to, że jest dużo dodawanych postów. Przeglądając inne blogi zauważyłam, że post jest dodawany co 2 dni. Kocham go za to, że wszystko jest jasno, krótko i zwięźle napisane. Myślę, że to dobre powody do tego żeby wchodzić na ciekawszy-stardoll codziennie.
  Pozdrawiam ;*

  Markoska1

  OdpowiedzUsuń
 33. ...dynamicznie rozwijający się polski blog o stardoll.


  CrazyMiley8

  OdpowiedzUsuń
 34. Uważam, że ciekawszy stardoll to ...

  ...dużo więcej, niż stardoll. To również newsy na bieżąco, świetne konkursy, loterie i mnóstwo dobrej zabawy. ;)

  MisNike1999

  OdpowiedzUsuń
 35. Uważam, że ciekawszy stardoll to to czego szukałam. To blog, na którym ciągle się coś dzieje, gdzie nie ma miejsca na nudę. gdzie wszystkie informacje przekazywane są z prędkością światła, gdzie każdy post chce się komentować z własnej woli, a nie z powodu nagrody. To coś jedynego w swoim rodzaju, to coś ciekawego.

  OdpowiedzUsuń
 36. ... blog pełen ciekawych wpisów,informacji i konkursów. Zgrana ekipa to normalna rzecz na tym blogu, jednak czytelnicy też są świetni.
  karolinasz333

  OdpowiedzUsuń
 37. Uważam, że ciekawszy stardoll to najlepszy blog jakiego w życiu wiedziałam,ponieważ zawsze pomaga mi na nudę i zawsze się coś na nim dzieje. Posty są dodawane regularnie, jest świetna rozrywka i można się bardzo dobrze bawić. Można cieszyć się z zakupu takich świetnych bluzek jak projektujecie no i po prostu jest super *.* I są świetne redaktroki :)Kochaam go ; 3


  wandosz

  OdpowiedzUsuń
 38. Uważam, że ciekawszy stardoll to ...Najlepszy blog jaki mógł istnieć :*

  Truskawka1616

  OdpowiedzUsuń
 39. Uważam,że ciekawszy stardoll to najlepszy blog o stardoll ;*

  olunia1401

  OdpowiedzUsuń
 40. Uważam, że ciekawszy stardoll to najlepszy blog o stardoll!
  niunia0010

  OdpowiedzUsuń
 41. ciekawszy stardoll to ...najpopularniejszy blog o stardoll :)

  OdpowiedzUsuń
 42. .....najlepszy blog o stardoll, gdzie panuje miła atmosfera

  OdpowiedzUsuń
 43. jeden z najlepszych blogów o stardoll. Jest tu wszystko co wiedzieć powinnam! Posty z wydarzeniami są dodawane często i wspniale opisane. To z tąd dowiaduję się o najważniejszych rzechach ze stardoll

  OdpowiedzUsuń
 44. Uważam, że ciekawszy stardoll to wspaniały blog,
  lubię go czytać cały rok.
  :D

  patunia09c

  OdpowiedzUsuń
 45. Uważam, że ciekawszy stardoll to najlepszy blog o stardoll, ponieważ na bieżąco dodawane są nowości z życia stardoll, jest wiele konkursów i loterii, są ciekawe artykuły, no i oczywiści wspaniali redaktorzy pełni zapału i determinacji. :))

  QnitQ

  OdpowiedzUsuń
 46. .. to stardollowy świat , konkursów i nagród moc i komentatorów cały stos (:

  MissJustyna5674

  OdpowiedzUsuń
 47. Uważam, że ciekawszy stardoll to wspaniały blog na którym nigdy się nie nudzę


  milinas

  OdpowiedzUsuń
 48. Uważam, że Ciekawszy Stardoll to najlepszy blog o Stardoll, źródło moich inspiracji, po prostu blog, który chce się czytać!
  Miss_Justi1

  OdpowiedzUsuń
 49. Uważam, że ciekawszy stardoll to blog, który ma najlepszą atmosferę spośród znanych mi tego typu stron dla polskich stardollowiczów.

  miley789789

  OdpowiedzUsuń
 50. ... blog, na ktorym duzo sie dzieje, nie mozna sie nudzic, zawsze jest duzo konkursow, artykolow i stylizacji. Redaktorzy staraja sie bardzo, sa sumienni i maja wyczucie stylu, co sprawia, ze ten blog rozkwita

  julia7373

  OdpowiedzUsuń
 51. ...ciekawy blog o stardoll ;)
  888kamila

  OdpowiedzUsuń
 52. ...zadbany i aktualny blog o stardoll, którego redaktorzy cały czas sprawują pieczę nad nowościami.

  nivea11

  OdpowiedzUsuń
 53. Ciekawszy Stardoll to z pozoru zwykły blog . Nowości , darmówki , metamorfozy , stylizacje ... A jednak wszystko to , jest tworzone z sercem , przez niepowtarzalnych redaktorów . Każdy z nich ma swój styl , swoje poglądy . Każdy ma swój własny Stardoll . Stardoll World . Nie ma dnia żeby ktoś czegoś nie napisał o tym , jak postrzega Stardoll . I bardzo dobrze ! Blogi które piszą o faktach obiektywnie są mniej ciekawe . A ten Stardoll jest Ciekawszy , dlatego jest to wyjątkowy blog .

  emma23bob

  OdpowiedzUsuń
 54. blog, który jest najlepszym blogiej o Stardoll. Możemy na nim znaleźć wszystkie spoilery, bajery, nowości dodawane systematycznie , metamorfozy dopracowane w jak najmniejszym szczególe, wiele konkursów. A do tego reklamy- tanie przy takiej ilości obserwatorów. Na pewno liczba obserwujących będzie się powiększała z każdym dniem. Uwielbiam ten blog ♥

  OdpowiedzUsuń
 55. Uwazam, ze ciekawszy stardoll to jeden z najlepszych blogow o stardoll z najmilsza atmosfera. ;) Sa tu fajni ludzie i pomocni redaktorzy, zawsze zachowuja sie fair.

  Stracciatellaa

  OdpowiedzUsuń
 56. ...ciekawsze stardollowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Uważam, że Ciekawszy Stardoll to dopracowany w każdym szczególe, ciekawy blog z najnowszymi, sprawdzonymi informacjami i interesującymi, niepowtarzalnymi artykułami. ;)

  xx

  OdpowiedzUsuń
 58. Uważam, że Ciekawszy Stardoll to najlepszy blog o tematyce Stardollowej. Wyróżnia się spośród innych blogów tym, że nie jest ciągle taki sam, jest wiele działów, Hot or Not, Pimp My Suite i naprawdę dużo więcej. Informacje pojawiają się na blogu szybko, nie ma takiego przepychu, jak na innych Stardollowych blogach.Jest suuper szata graficzna, miła atmosferka, ciągle fajne pomysły no i - niezawodni, niezastąpieni REDAKTORZY, oraz kochana Marta - założycielka tego bloga.

  Danielle434

  OdpowiedzUsuń
 59. Uważam że Ciekawszy Stardoll to nie kolejny zwykły blog. To naprawdę ciekawszy stardoll ! Dzięki niemu możemy najszybciej dowiedzieć się o wszystkich nowościach, robić fajne i ładne darmówki, brać udział w konkursach. Admini bardzo się starają, ulepszają bloga, chcą być doskonali w każdym detalu. Adminki robią świetne i gustowne stylizacje, które bardzo przypadły mi ddo gustu.


  KatieMayaKiss

  OdpowiedzUsuń
 60. ...jest blog na którego czekaliśmy i gdzie możemy milo spędzać czas i dobrze sie bawić , czytać rożne artykuły i mieć zawsze uśmiech na buzi jak wchodzimy na tego bloga :)
  Myślę ze to jest bardzo ciekawa stronka , bardzo milo tu jest i przyjemnie :)


  Gabrysia351

  OdpowiedzUsuń
 61. Uważam, że Ciekawszy Stardoll to jeden z najlpeszych blogów o Stardoll. Cały czas coś się na nim dzieje ;) Nie ma dnia, żeby chociaż jeden post się nie pojawił. A wszystkie są bardzo ciekawe i interesujące. Także sporo odbywa się na blogu loterii i konkursów dlatego nigdy nie jest nudno ;) Nie mam żadnych zastrzeżeń co do bloga i waszej pracy. Widać, że się staracie i pilnujecie by wszystko było w jak najlpeszym porządku.

  cccmamba5

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze