czwartek, 13 listopada 2014

Nowy Hot Buys

Dziś do sklepu Spectacular trafił nowy Hot Buys. Są nim czarne okulary, których cena wynosi 14sd. Na pierwszy rzut oka nie reprezentują się źle, lecz ze względu na to, że znajdują się w salonie piękności ich nie kupię. Podobają wam się? Kupicie?

16 komentarzy:

 1. Hot buys jak dla mnie nie taki zły nawet pasuję na doll ale jest też także uniwersalny a cena średnia ale mogła byc niższa i wielka szkoda że są w salonie piękności bo w takim razie w nie nie zainwestuję a tym bardziej przez sprawę z hakerami :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie podobają mi się - z resztą nie używam okularów, które wędrują do salonu piękności, a nie apartamentu.
  My_drive_531

  OdpowiedzUsuń
 3. Okulary takie sobie, nie porywają i nie mam zamiaru ich kupować

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie podobają mi się . :c julcia789

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie podoba mi się kształt, czyli wszystko...
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem co dokładnie o nich sądzić, Po pierwsze, nie podoba mi się to, że okulary zakłada się w salonie piękności, mają dziwny kształt, i wydaję mi się, że są za duże. Plusem jest dobranie kolorów, uwielbiam połączenie złota i czerni. Cena według mnie jest za wysoka, jak na zwykłe okulary, najprawdopodobniej ich nie kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie inwestuje w rzeczy tego typu.
  misskasia678

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak ja kocham adminów, robią niezłe okulary i psują całą pracę, wrzucając je do Spectacular. Jakby jeszcze nie dotarło, że nikt tego praktycznie nie kupuje. Nie mam zamiaru w nie inwestować, mimo wszystko prezentują się całkiem znośnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Drogie, a zwykłe i szału nie robią.

  OdpowiedzUsuń
 10. W większości nie inwestuję w dodatki z Salonu Piękności chyba, że dodatek jest ciekawie wykonany. Okularów jest mnóstwo i jakoś te mnie nie zachwyciły.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie kupię ich ... Co prawda są ciekawie połączone kolory, ale ich minusem jest według mnie kształt... Chociaż to pół biedy nie lubię dodatków, które zakłada się w salonie piękności... Ale ich cena jest strasznie zawyżona... Rozumiem, że to HB, ale za tyle można kupić wiele innych ciekawych rzeczy... Cena jest zawyżona, a kształt nieciekawy według mnie, ale każdy ma swoje zdanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie lubię okularów jako dodatki. Myślę ze nie zakupię ;)
  Karolina555

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze