sobota, 22 listopada 2014

Nowy Hot Buys

Dzisiaj w Starplazie pojawił się nowy Hot Buys. Jest nim błyszcząca, bordowa torebka na rękę HotBuys Glitter Bag. Możemy ją zakupić w sklepie It Girls za 18 sd. Moim zdaniem torebka jest śliczna, ale niewarta swojej ceny. Admini naprawdę zaczynają przesadzać z tymi cenami, Hot Buysy ostatnio są coraz droższe i przez to mam wrażenie jakby Hot Buysy były w sklepie Tribute. Co myślicie o wysokich cenach Hot Buysów? Podoba Wam się torebka? Kupicie?

16 komentarzy:

 1. Kiczowata, nie kupię jej na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Torebka no jest nawet dość urocza ale nawet w Japonii by jej nie założyli przez ten ohydny KICZ który obejmuję teraz połowę nowych hot buys'ów. Cena jest taka jakby był to jakiś piękny dodatek a nie taka torebka barbie ( widziałam taką na lalce mojej kuzynki :/ ) Na pewno jej nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Torebka nawet mi się podoba, ma fajny kolor, jednak trochę za bardzo się świeci.
  Cena jest jak zwykle przesadzona, HB stają się coraz droższe. Ja raczej jej nie kupię, wątpię czy będzie mi do czegoś pasować ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. nie wiem czy ją kupię

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna , ale cena zbyt wysoka.
  misskasia678

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem co o niej myśleć ... Mi tam by do niczego nie pasowała i raczej nie założyłabym jej nigdy, Hb są teraz bardzo drogie... Ja nie kupie jej... Za tyle sd można sobie kupić coś ciekawszego
  Nowinka76

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy zobaczyłam ją 1 raz, na szybko, to pomyślałam: No, nawet ciekawa, ale potem, kiedy przypatrzałam się bardziej... Kolorystyka jest świetna, przy tym zostałam, ale te świecidełka? :/ Rozumiem, że bez nich torebka byłaby nudna, ale chyba lekka przesada... Lepiej by było bez tych dwóch wielkich "blasków" przy klamrze i pasku :) Cena chyba trochę za wysoka.
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 8. No podoba mi się ale ta cena jest faktycznie ogromna jak za taki mały dodatek. Raczej jej nie kupię.
  natalkasam

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest bardzo ładna. Pasuje do eleganckich stylizacji jak i zarówno do wieczorowych. Cena natomiast nie przemawia do mnie.
  julcia789

  OdpowiedzUsuń
 10. Ładne kolory, ale te cekiny mogliby sobie darować.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kolorystyka jest świetna, jednak rażą mnie te cekiny. Z tego powodu nie kupię torebki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Cena jest okropna!:/ Ale jaka torebka :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie przypatrzyłam jej się zbyt dokładnie, z daleka kolor miała całkiem porządny, brakuje mi torebek w takiej kolorystyce, no i co? Cekiny. Nie ma gorszego sposobu, żeby zepsuć jakieś HB, niż utopić to w cekinach. Administracja zapomina, że nie wszyscy są fanami Barbie. Co do przedostatniego zdania - mam to samo wrażenie. Zmieńmy metkę na Valentino, Chanel, cokolwiek i wszystko będzie w porządku.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jest bardzo ładna, ale tez droga . Raczej jej nie kupię :)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze