wtorek, 25 listopada 2014

Nowy Hot Buys

W starplazie pojawił się kolejny listopadowy Hot Buys. Tym razem są to czarne, 'siatkowate' podkolanówki. Znajdziemy je w sklepie Fallen Angel w cenie 13sd. Podkolanówki mi się nie podobają oraz zdecydowanie nie są warte swojej ceny. Z pewnością ich nie kupię. A co Wy o nich sądzicie?

16 komentarzy:

 1. Zwykle lubię takie dodatki ale ta ,, siatka " jest trochę nijaka, brzydko zrobiona i zbyt gruba :/ Cena także dosyć wysoka jak na taki badziew powiem jeszcze że teraz hot buysy są naprawdę okropne nie wiem czemu admini dodają takie rzeczy :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzydkie i drogie, podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem szczerze ,że jak zostaną wyborem dnia to się zdziwię.
  misskasia678

  OdpowiedzUsuń
 4. Są takie sobie. Nie mam o nich konkretnego zdania, aczkolwiek ich nie kupię bo mam takich dużo. ( a nawet ładniejszych ). Więc NIE. ZDECYDOWANIE NIE.
  julcia789

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem podkolanówki są ładne :) Jednak cena na pewno odstrasza od ich zakupu. Wcześniej byłam zdecydowana je zakupić, ale po głębszym przyjrzeniu się narazie się od zakupu wstrzymam.

  OdpowiedzUsuń
 6. brzydkie są i nie są warte tylu sd....na pewno ich nie kupię

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś powiedziałabym dla nich "tak", ale teraz... Każde inne, każde mi się podobają, ale te? Za krótkie, a na dodatek dość dziwnie wykonane... Jaśniejszy kolor (nie nici, tylko tego tła) i drobniejsze kratki i może byłoby lepiej. Ich cena jest wysoka, nie dałabym za nie tyle, góra 7 sd. Nie kupię.
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 8. W sumie jakoś nie przepadam za tego typu rzeczami, i mam ich bardzo mało :)
  Te mi się nie spodobały, ta jakby siatka jest najgorsza.
  Cena według mnie jest zawyżona, nie kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cena jak za zwykłe podkolanówki trochę wysoka, obniżyłabym o jakieś 3-4 sd, ale rzecz sama w sobie nie jest zła, jednak mi zbędna i nie zakupię jej :)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 10. Słabo wykonane, nie podobają mi się zupełnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie podobają mi się :/

  agnieszka5503

  OdpowiedzUsuń
 12. Okrutnie wysoka cena kompletnie mnie zniechęciła do zakupu. Przecież tutaj niemalże nie ma żadnego cieniowania! Ot, kreski, a ekipa każe nam za go płacić jak za zakolanówki z jakiegoś tribute... Mam podobne rajstopy (2 czy trzy pary) oraz dużo lepiej wykonane podkolanówki chyba z Lanvin Tribute - tych nie potrzebuję.
  My_drive_531

  OdpowiedzUsuń
 13. Cena przeraża, wiele innych np. dobrych spodni można za taką cenę kupić. Wyglądają jakby były z pierwszej dostawy Fallen Angel albo jakby były darmówką. Nie zamierzam ich kupić.
  natalkasam

  OdpowiedzUsuń
 14. Moim zdaniem 13sd to cena nie tak tragiczna, tyle za jakiś fajny HB dałoby się przełknąć, natomiast w tym wypadku to już troszeczkę za dużo. Podkolanówki są... przeciętne, nic specjalnego, gdyby to nie były HB, zapewne byłyby w sm. Mam już sporą ilość takich rajstop, skarpet, kolanówek i kolejna para nie jest mi potrzebna, nie kupię.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze