środa, 24 grudnia 2014

Nowe Tess Up

W StarPlazie pojawiła się świąteczna kolekcja Tess Up. Ceny wahają się od 16sd do 24sd. Fryzury są okropne... Jedyne ładne, które wam polecam, to ta z pierwszego piętra, 1 manekin oraz z drugiego piętra 3 manekin. Podobają się Wam? Kupicie?

13 komentarzy:

 1. Mi się żadne nie spodobały, nic nie pasuję do mojej doll :)
  Również podobają mi się te z 2 piętra 3 manekina, jednak są za bardzo oklapnięte :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mi się tylko te fryzury, które Ty też poleciłeś. Reszta jakoś niespecjalnie pasuje do mojej doll.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ze dwie, góra trzy dobrze wyglądają na mojej lalce. Reszta taka sobie, może po prostu nie pasują do keszy. Swoją drogą, fryzura Lupity jest czarująca, wzmaga chęć stworzenia ciemnoskórej lalki.
  Ogólnie to się nie popisali, w zeszłym roku było po stokroć lepiej - był szał i było w czym przebierać. Teraz te fryzury mam wrażenie, że są niedopasowane. I źle pocieniowane. Ale może to wrażenie i jest po prostu zbyt późno, abym je dobrze ogarnęła.

  OdpowiedzUsuń
 4. sama od jakiegoś czasu gustuję przede wszystkim w fryzurach ze stardesign. i uwaga! niektóre z tej kolekcji dress up są zaczerpnięte od użytkowników! najbardziej boli mnie fryzura munchkin_xd, która była bardzo popularna jako fryzura ze stardesign, dziewczyna sporo na niej zarobiła, a teraz wszyscy będą latać z jej, jak dla mnie, gorszą, starplazową wersją. fakt, jest bardzo ładna, ale to nie w porządku w stosunku do Olivii (autorki oryginału). w sumie to sama zakupiłam tą wersję z tress up, ale to z myślą bardziej o makijżch dnia, mam bardzo mało odpowiednich fryzur z odsłonięta twarzą, odpowiednich by prezentować na doll make-upy. możliwe, że w przyszłości skuszę się na jakąś jeszcze. a no i ogólnie to szalu nie ma... niektóre fryzury są bardzo kiepsko wykonane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest kilka fryzur, które mi się podobają i które zamierzam kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z całej kolekcji podobają mi się tylko 2 fryzury, których i tak nie mam zamiaru kupić, bo te z wcześniejszych kolekcji są o niebo lepsze... Grafika fryzur (zawsze muszę się o to doczepić) mnie przeraża (tylko na niektórych), a te długie włosy, albo szopy są straszne. Jestem na "nie".
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 7. Podobają mi się tylko 2 fryzury, które są polecone w notce. Ogólnie słaba kolekcja, większość fryzur nie pasuje do kształtu twarzy doll.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 8. Nic mi się nie podoba, tak jak Beata wolę fryzury ze Stardesign Hair.

  OdpowiedzUsuń
 9. Fakt, fryzury są kiepskie, mimo to spodobała mi się pierwsza z pierwszego piętra oraz piąta z drugiego piętra. Na domiar złego niektóre z nich są bezczelnie skopiowane od tych stworzonych przez użytkowników.

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudne, ale te dla Superstar, których kupić nie mogę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Uważam że nie wysilili się przy tych fryzurach. Nie sądzę żebym którąś kupiła. Xenakk

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze