czwartek, 18 grudnia 2014

Nowy Gift-O-Meter

Na stardoll pojawił się świąteczny Gift-O-Meter. Możemy wygrać w nim 10 nagród, a aby go zapełnić potrzebujemy 200sd. Szczerze, to bardzo mało jak na tyle nagród. 5 rzeczy na 10, które możemy zdobyć ujdzie. Ja jestem trochę zawiedziony, ponieważ wczoraj wydałem już taką sumę sd... Cieszycie się z Gift-O-Metra? Macie zamiar go zapełnić? Podobają się Wam nagrody?

15 komentarzy:

 1. Rzeczy nie są złe, niektóre całkiem całkiem :)
  Gdyby dodali go wczoraj byłoby dla mnie lepiej :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ładne rzeczy, ja też wczoraj wydałam sd :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że jest gift-o-meter, jednak z nagród podobają mi się jakieś 3-4 rzeczy. Jestem również zawiedziona, że pojawił się on dopiero dzisiaj.

  lirysa

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie nic ciekawego , ale niedługo kończy mi się ss , więc bd doładowywać to może uda mi się zdobyć pare z nich :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To fajnie, bo akuratnie szykują mi się zakupy-Tribute, nowe Callie's, Nelly... Tyle pięknych ubranek, a tak mało pieniążków! Gratis zawsze zachęca :D

  OdpowiedzUsuń
 6. W sumie to całkiem fajna okazja, bo i tak miałam zamiar kupić kilka rzeczy. Ubranka do wygrania nie są takie złe ;)

  marcelka0201

  OdpowiedzUsuń
 7. szkoda, ze nie pojawił się wcześniej -,-

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 8. Jedna spódnica mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie jestem pewna, czy ludzie się orientują, ale ten Gift-O-Meter wypełnia się także, jeśli kupujecie własne projekty, które później wystawiacie na sprzedaż ;) Ja w ten sposób kompletnie niechcący już zapełniłam cały wskaźnik, a pieniążki już mi się zaczynają wracać ;)
  my_drive_531

  OdpowiedzUsuń
 10. Według mnie ubrania nie są za piękne. Nie będę specjalnie wydawać sd ma takie coś.
  MADZIUTELEK

  OdpowiedzUsuń
 11. Może i mało jak na 10 ubrań, ale to są niezbyt atrakcyjne stroje jak na mój gust... Jestem wielce "zadowolona" z tego, że w Gift-o-metrach zrezygnowali z nagród za starmonety ._. W ten sposób nie zachęcają użytkowników...
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 12. Zdziercy, nawet starmonetowego nie dadzą.

  OdpowiedzUsuń
 13. Niektóre rzeczy są naprawdę w porządku. Jeśli przybędzie jakiś Tribute, będzie okazja do wypełnienia paska. Jestem też zawiedziona, że nie ma Gift-o-metra za starmonety.

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo ładne rzeczy, jeśli zdobędę sd to uzupełnię pasek. Zgadzam się z komentarzem wyżej, powinien być jeszcze ciuchy za starmonety.

  OdpowiedzUsuń
 15. Do 2 stycznia myślę, że zdążę zapełnić cały pasek, w tym momencie zapełniłam go do czwartego miejsca. Nagrody są bardzo fajne, bardzo spodobał mi się czarny sweterek z sercem, który już dostałam.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze