poniedziałek, 8 grudnia 2014

Świąteczne LE Decor

Admini zdecydowali się obdarować nas dzisiaj nową, limitowaną dostawą - zapowiadanym w newsletterze LE Decor. Świąteczna kolekcja obejmuje dwa piętra; ceny wahają się między 29 a 145 Stardollarów... Główna atrakcja - pięknie przyozdobiona choinka - została już oczywiście wyprzedana. Zostało jednak sporo innych rzeczy - między innymi przesłodki lisek, czy dosyć uniwersalne pudełka - skusicie się na coś?


11 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ta dostawa, ale nie kupię nic ze względu na ceny, wiem, że LE jest drogie, ale przyzwyczaiłam się do tego, że nigdy nic nie kupuję, bo szkoda mi na to SD... Bardzo podoba mi się ta choinka, a raczej podobała, bo niestety nie można jej już nabyć, a chociaż na nią miałam "ochotę". Kiedy weszłam na sd, w sklepie było wszystko, wszystko tylko nie ta choinka. Kolekcja udana, świąteczna. Bardzo, bardzo mi się podoba. Wykonanie świetne :)
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda mi sd na zakupy mebli . Tym bardziej tak drogich

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja bardzo fajna, parę rzeczy jest świetnych, bardzo mi się podobają.
  Ja nie dekoruję apartamentu, tak więc nic nie zakupię :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba nowe LE Decor, ale nie mam sd, żeby kupić cokolwiek. :x

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem czemu ale nigdy nie mogę się powstrzymać od zakupu świątecznych rzeczy. Wydałam na tą kolekcję około 90 sd.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kupiłam drzewko z lampkami :D
  Szklanka9

  OdpowiedzUsuń
 7. Nic nie kupiłam, nie mam w zwyczaju dekorować swojego apartamentu, tym bardziej, że rzeczy z LE są drogie jak cholera.. dla przykładu, taka świeczka- 34sd, proszę!.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zrobiłam duże zakupy - ta kolekcja szczególnie przypadła mi d gustu, ponieważ nie jest tak "różowiusia" i słodziutka jak pozostałe - ma wiele ciekawych elentów, które, jak by nie patrzeć, nijak nie wyjdą z mody, a w takie warto inwestować.
  my_drive_531

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic nie kupiłam, kolekcja jest niczego sobie, ale nie spędzam teraz tyle czasu na sd, żeby bawić się w dekorowanie apartamentu, a poza tym szkoda mi kasy na decor, rzeczy nie są warte takich cen.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze