piątek, 9 stycznia 2015

Walka Stylistów 4 - Finał - Część I


Tematem walki była Stylizacja Haute Couture :

Na głosowanie macie 24h!

43 komentarze:

 1. W ogóle nie podoba mi się klimat stylizacji Agaty, dlatego głosuję na Kalinę. Muszę jednak przyznać, że po ostatniej genialnej stylizacji Haute Couture Kaliny dzisiaj spodziewałam się czegoś równie świetnego, a według mnie ostatnio mimo wszystko było lepiej. Anyway, głosik leci do Kaliny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciężko wybrać, ale chyba... nie, chociaż nie wiem. Muszę się jeszcze zastanowić . Obie stylizacje są świetne =)
  Anonimowa1343

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwsza jest aż za bardzo demoniczna druga jakoś niespecjalnie pasuje do tematu. nie głosuję :C

  OdpowiedzUsuń
 4. Głosuję na Kalinę. :)

  Supermissania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak najbardziej Kalina. Genialna stylizacja ♥
  Tori121

  OdpowiedzUsuń
 6. Kalina, Kalina, Kalina :)
  natalkasam

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam motyle! Mój głos wędruje do Kaliny!
  katniss-ne

  OdpowiedzUsuń
 8. Praca Agaty jest słaba, a zarazem przesadzona, więc głosik leci do Kaliny ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiedziałam, że będę głosowała na Kalinę i słowa dotrzymuję :) Świetna stylizacja!

  OdpowiedzUsuń
 10. Na początku chciałam zagłosować na Agatę, lecz przyjrzalam się jeszcze raz i jednak zaglosowalam na Kalinę ;)

  Matia880

  OdpowiedzUsuń
 11. Byłam za Agatą , ale niestety nie podoba mi się jej praca , dlatego głosuję na Kalinę .
  iskrat

  OdpowiedzUsuń
 12. Na 1000 % kalina. Wgląda przepięnkie :)

  marcelka0201

  OdpowiedzUsuń
 13. Wydaje mi się, że Agata włożyła więcej pracy w swój strój, jednak jakoś niezbyt mi się on podoba- nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że stylizacja jest jakaś taka przesadzona i niechlujna (?) XD Głos na Kalinę :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Stylizacja Kaliny jest przepiękna i to na nią oddaje swoje głos :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Głosujemy na Kaline, bo jej stylka jest lepsza, ale i tak nas nie powalila - sukienka wyszla super i pomysl byl dobry, lecz nie podoba nam sie fryzura i dodatki, bo w efekcie stylka wyglada na niedokonczona.

  OdpowiedzUsuń
 16. Trudny wybór, ale wybrałam Kalinę ze względu na wspaniałą oryginalność! :)
  truuusty135

  OdpowiedzUsuń
 17. Kalina - rewelacja!
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo się zawiodłam na Kalinie. To co zaprezentowała wyżej, choć jest ładne to nie jest haute couture! Co z tego, że sukienka jest ładna, jeśli wiem, że zdecydowanie Kalinę stać na więcej, a takie kiecki to noszą dziewczyny na studniówkach? No sorry, ale głosuje na Agatę, stylizacja przynajmniej dobra na haute couture Halloween, podziwiam za odwagę, bo takiej kreacji nie założyłabym. Dla mnie fenomenem haute couture jest właśnie to, że tylko nieliczni są w stanie coś takiego założyć. To coś unikalnego. I chyba o to w tym chodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie żebym miała pretensję, czy coś, bo to Twoje zdanie i je szanuję. :)
   Ja HC rozumiem trochę inaczej. Nie wszystkie z tych kreacji są niesamowicie udziwnione itd. Tu chodzi głównie o luksusowe materiały i często ręczne wykonanie. Fakt, kojarzy się z fantazyjnymi kreacjami jak u Galliano dla Diora, ale przecież haute couture to także kreacje Rafa Simonsa dla tej samej marki, gdzie dominują projekty raczej minimalistyczne.
   To co powiedzieć o projektach Alexandra McQueena? Duża część jego projektów wymagała wielkiej wymagały odwagi, a jednak były to ubrania z kolekcji Pret-a- porter.

   Usuń
  2. Babciu, nie masz do końca racji. To co pokazała nam Kalina, należy do Haute Couture :)

   Usuń
  3. Po co to zamieszanie. Nie widzicie komentarzy?! Prawie każdy głosuje tu na Kaline! I tak wiemy że wyga.. chyba że ktoś wystrzymuje się od komentarza i głosuje na Agatę. Ja dałam głos 1 stylizacji. Uszanujcie zdanie innych! Nie każdy ma taki sam gust jak wy. I nie rozpocznajcie dyskusji tak jak w pierwszych etapach WS.

   julcia789

   Usuń
  4. lol, ale tu nie chodzi o gust, ale o zasugerowanie, że stylizacji Kliny nie można określić jako haute couture, co jest nie zrozumiałe i śmieszne również dla mnie XD Nikt nie narzuca swojego zdania @Babci Vaire, Kalina chciała się jedynie ustosunkować do błędnego stwierdzenia, że jej stylizacja nie należy do haute couture :D

   Usuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 20. Obie stylizacje są tak świetne, że nie wiem na którą głosować. Kalina pobiła moje serce w poprzedniej rundzie i dlatego swój głos oddam jej :)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 21. Obie stylizacje przypadły do mojego gustu,jednak Kalina trafiła do mnie bardziej. Podoba mi się to ,jak dopasowała makijaż do stylizacji,chociaż nie było to najważniejsze. Sukienka ma ciekawy krój jak i wzró, fryzura Doll również do niego pasuję - jest zwyczajna,minimalistyczna. Taka jaka powinna być. Zachwyciła mnie, po prostu. Juliette16 mój głos należy do Ciebie! Oby tak dalej! Trzymam kciuki :)

  mrrPaula

  OdpowiedzUsuń
 22. Agata więcej pracy włożyła w stylizację. Wszystko jest świetnke dopasowane. Lubię takie klimaty. Kalina.. no cóż myślę iż motyle za nogami powinny być ciemniejsze dla lepszego efektu. Sam pomysł jest całkiem dobry, ale do mnie on nie trafia. Oddaję głos na Agatkę ;)

  julcia789

  OdpowiedzUsuń
 23. Stylizacja Kaliny mnie urzekła :)

  lirysa

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze