piątek, 13 lutego 2015

Antidote - LOOKBOOK

DancerMarika
Singiel

Nikiwi2468

9 komentarzy:

 1. Bardzo fajne stylizacje, ja również wpadłem na pomysł połączenia topu z Nelly i spódnicy Antidote, tak jak zrobiła to nikiwi :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ze stylizacji Darka bardzo podoba mi się trzecia, idealna. W pierwszej podoba mi się połączenie sukienki z naszyjnikiem i butami (też miałem je łączyć z tą kiecką), natomiast torebka nieco od czapy. Druga stylka taka przesłodzona i na siłę jakby + sama kiecka jest niezbyt ładna.
  Co do stylizacji Sebastiana, to w obu zmieniłym kolor paznokci xd A tak to druga bez zarzutu, poda mi się. Szkoda, że w pierwszej zakrył tę torebkę, bo ma potencjał, ale ogółem całość przyjemna.
  Jeśli chodzi o Nicole to pierwsza stylka jest mega, nic bym nie zmienił c: W drugiej może postawiłbym na inne butki, ale połączenie dwóch swetrów z torebką genialnie wygląda. W trzeciej stylizacji może pozbyłbym się tej pepitki, ale i tak jest bardzo przyjemnie, a czwarta prosta, ale efektowna, podoba mi się c:

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnia Darka, druga Seby i Druga Nicole najlepsze :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nikiwi jest genialna, jej stylizacje są zawsze cudowne! Najbardziej podoba mi się 3, jest taka nowoczesna i awangardowa.
  konwalia.19

  OdpowiedzUsuń
 5. podobają mi się stylizacje

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 6. czemu od 3 dni nie było żadnego postu, czy ktoś tutaj pisze?

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze