czwartek, 23 kwietnia 2015

Ciekawszy wybór dnia


Michał:  Niegdyś moja ulubiona bluza, jednakże od dłuższego czasu kurzyła się w szafie. Ciężko było mi zrobić z nią stylizację przez paski w kolorze sztumskiego żółtego złota, ale w końcu wyszło coś w miarę ciekawego.
Paulina: Moja stylizacja zachowana jest w klasycznym stylu. Do bluzy dobrałam same złote dodatki. 1. Bluza - Original Future, futro - Royalty, kopertówka - Zuhair Murad Tribute, spodnie - nelly, buty - Special Offer + Original Future, naszyjnik - PPQ
2. Naszyjnik- PPQ, bluza- Original Future, kurtka- nelly, spodnie- Bonjour Bizou, kopertówka- DvF, buty- Young Hollywood 

Podoba Wam się bluza? Co sądzicie o stylizacjach? 

9 komentarzy:

 1. Buzę mam i lubię jej używać. Bardziej podoba mi się stylizacja Pauliny :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Druga stylka spoko, choc ew. pokusilybysmy sie o inne butki :)
  Ta bluzka jest okropnie gimbusiarska. Okropna. Tyle w temacie xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że obydwie stylizacje są bardzo ładne i nie potrafię wybrać lepszej. Bluza nie należy do mojej ulubionej i jeszcze nigdy w nią swojej doll nie ubrałam, gdyż nie mam na nią pomysłu.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 4. Bluzy chyba nie mam, druga stylizacja jest całkiem fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie obie są porównywalne, druga wydaje się bardziej elegancka przez futro i kopertówkę (która całkiem nieźle została dobrana do reszty). :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Stylizacje udane, jak najbardziej, bardziej podoba mi się jednak druga. Połączenie skórzanej kurtki z bluzą mnie urzekło ;p. Bluzę mam od dłuższego czasu w liście życzeń (niestety)
  juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 7. Druga stylizacja trochę lepsza :) Bluzy nie mam, nie lubię takich rzeczy.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze