poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Makijaż Dnia

Zacznę od przedstawienia się, więc tak nazywam się Julia mam 14. Zapewne dużo osób może mnie kojarzyć z QoF gdzie wykonuje metamorfozy i dodaję swoje stylizacje do lookbooków. Na blogu będę zajmować się działem "makijaż dnia".

Dzisiaj chciałam stworzyć coś mrocznego, więc użyłam koloru czarnego i karmazynowego, ale żeby makijaż nie był zbyt ciemny całość dopełniłam odcieniem lawendy i bieli. Policzki podkreśliłam w moim stylu , czyli mocno i charakterystycznym pociągnięciem. Będą one wyglądały w ten sposób prawie zawsze. Usta pomalowałam Indian Red Lipstick i to by było dzisiaj na tyle z mojej strony.
Podoba wam się makijaż w moim wykonaniu?14 komentarzy:

 1. Piękny makijaż. Bardzo podoba mi się sposób w jaki pomalowalas policzki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. makijaż śliczny, pasują ci policzki pomalowane w taki sposób :D no i sama lubię w podobny sposób malować oczy, bardzo podoba mi się ten make-up.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny makijaż! Jest jednocześnie delikatny i podkreśla urodę Twojej doll, która jest przepiękna :) podoba mi się również pomysł na pomalowanie polików oraz te złote kolczyki w tęczówkach. Na pewno skorzystam z dzisiejszego poradnika.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 4. Dość subtelny, bardzo mi się podoba! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny, fajna kolorystyka :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podobają mi się poliki :)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładny! Oczy fajnie komponują się z włosami :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny makijaż. Bardzo lubię takie spokojne, stonowane makijaże. A oczy przebijają wszystko. W zasadzie w moim przypadku jakikolwiek makijaż,który jest... wykonany podoba mi się ,bo ja jestem makijażową zakałą...
  juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze