piątek, 9 maja 2014

tanie(u)branie

Kilka słów wstępu, proszę o przeczytanie, to naprawdę wiele nie kosztuje.

Pomysł wpadł mi do głowy dopiero po opublikowaniu stylizacji na jednym ze stardollowych blogów szafiarskich, dlatego mogę trochę rozczarować tutaj jego czytelników. W kolejnych postach pojawią się już zupełnie nowe zestawy, stworzone specjalnie na potrzeby CS'a. Pojawiły się już zdania, że nie jest to niczym nowym, a swoje stylizacje mogę umieszczać na kolażach w Ciekawszym Inspiracjum. Chciałabym zaznaczyć, że nie podaję tam cen oraz dostępności w Starplazie. Nie wykorzystuję tam też najtańszych przedmiotów, a nawet jeśli, celowo ich nie oznaczam, a także nie sugeruję zakupu. W tym przypadku chcę pokazać Wam coś, czego być może jeszcze nie odkryliście, udowodnić że to również się nadaje i nie musi zalegać na sklepowych półkach. Oczywiście, posty te nie będą niczym nowatorskim. Mają po prostu cieszyć oko i mam nadzieję, że tak będzie! Także bez zbędnej krytyki, przed zobaczeniem z czym to się je.

Zaczynamy!

Jak zawsze - stwierdziłam, że nazwa działu może być stosunkowo uważana za głupią, być może infantylną, ale musi być chwytliwa (ach ten marketing!). Początkowo seria postów miała nosić nazwę "Tanie branie", aczkolwiek postanowiłam dodać (u) pomiędzy, a całość napisać małymi literami. Pomysł wraz z wykonaniem zajął mi jakieś 20 minut, myślę że takie spontaniczne przedsięwzięcia funkcjonują najlepiej, podobnie było z Inspiracjum. 


Jeszcze dziś pojawi się pierwszy post. Przepraszam za ten mały spam, ale chciałam wyjaśnić wszystko raz, a dobrze. 23 komentarze:

 1. w takim razie czekam na nową stylizację.

  OdpowiedzUsuń
 2. No dawaj, czekam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się doczekać! :)
  ewa9995012

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam:)Mam nadzieję że będzie to coś super..
  agusiabb11

  OdpowiedzUsuń
 5. Super ! Juz nie moge sie doczekac ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny pomysł ,czekam na nowy post

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny pomysł :)
  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja uważam, że to bardzo fajny pomysł. Co do nazwy, uważam ją za jak najbardziej trafną :) Kocham takie 'gry słowne'. Przestudiowałam już pierwszą stylizację i czekam na więcej :)
  Quloxi

  OdpowiedzUsuń
 9. Pomysł z postem tego typu jest naprawdę dobry. Widziałam już 2 pierwsze stylizacje. Spoko :)

  BoMbOWa-NaDiA

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo pomysłowa nazwa, fajna, lubię takie
  kreda2

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze