niedziela, 23 listopada 2014

Makijaż Dnia

Dzisiaj propozycja, która ma na celu skupienie głównej uwagi na oczach. Osobiście bardzo mi się podoba takie połączenie granatu z turkusem. Dobór szminki w tym przypadku jest całkowicie dowolny, sama próbowałam różnych kombinacji kolorystycznych i każda mi pasowała.

Pragnę jeszcze wspomnieć o kwestii jaką jest częstotliwość pojawiania się "makijaży dnia". Sama nie jestem w stanie dodawać ich codziennie, jednakże postaram się aby ukazywały się one 2/3 razy w tygodniu, mam nadzieję, że rozumiecie ;).
Podoba się Wam makijaż?


12 komentarzy:

 1. Śliczne kolory, idealnie pasują.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny makijaż, oczy wyglądają fajnie. Użyłaś jednego z moich ulubionych kolorów o różnych odcieniach. Podoba mi się to, że usta i poliki, pomalowałaś delikatniej, przez co nie przyćmiły makijażu oka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Makijaż jest cudowny. Na pewno zrobię jak uzbiorę kosmetyki ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. Makijaż jest dość pospolity (chodzi mi o niebieskie kolory przeważające w makijażu), ale mimo to jest ładny, bo przecież to, że podobny do innych nie zmienia faktu, że jest dobrze wykonany, staranny i ogólnie: śliczny :)
  bibbi96

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowny makijaż bardzo mi się podoba myślę że jeden z lepszych jakie widziałam na stardoll :) Kolory C U D N E ! połączenie idealne naprawdę gratulacje pomysłu a co do ust naprawdę bardzo pomysłowe :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko ok, ładne połączenie, jednak dałabym jeszcze czarny eye-liner.
  natalkasam

  OdpowiedzUsuń
 7. Idealny. *0* Cudowne barwy. Ślicznie wykończone każde najmniejsze detale i szczegóły. 10/10 ode mnie :*
  julcia789

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczny :) Świetne kolory, uwielbiam takie :D

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo, bardzo ładny makijaż, udało ci się skupić uwagę na oczach. Kolory są perfekcyjnie dobrane, współgrają ze sobą tworząc idealną całość. Plus za pomalowane policzki. Jedyne, co bym zmieniła to włosy, są zbyt "ciężkie" i odwracają uwagę od makijażu.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o pisanie nicku osobom, które nie mają go podanego w nazwie na bloggerze